PS1T24-14X
Manufacturer
Anderson Power Products
VIGOR # :
Description
5P SP MINI PL GLAND, 1 HOLE, WIR
Catalog
Circular Connectors - Accessories
DataSheet
PS1T24-14X PDF
Type Description
Series:SPEC Pak®
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Cable Gland
For Use With/Related Products:Cable, 11.0 ~ 14.0mm
Shell Size - Insert:-
Material:Rubber
Features:-
Color:Black
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
M85049/139-32L
M85049/139-32L
TELESCOPING RUBBER BUSHING FOR M
IPM20-H8-M-TM
IPM20-H8-M-TM
SURE SEAL M20 TERMINATOR, 8 PIN,
CIRBP20LBN
CIRBP20LBN
CONN BACKNUT 20 BLACK
637V2506A2T
637V2506A2T
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
PS1T24-14X
PS1T24-14X
D3C1112-1
D3C1112-1
10.70 - 11.70 GHZ CIRCULATOR