YACT26JE35BD000000
Description
STRAIGHT PLUG
Catalog
Circular Connectors - Housings
DataSheet
YACT26JE35BD000000 PDF
Connector Type:-
Type:-
Shell Size, MIL:-
Contact Type:-
Contact Size:-
Shell Finish:-
Housing Color:-
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MS3126F16-26SLC
MS3126F16-26SLC
CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
MS27468T19B32BC
MS27468T19B32BC
8LT 32C 32#20 SKT J/N
D38999/20MD5PE-LC
D38999/20MD5PE-LC
CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MNT
RN73R2BTTD5111B25
RN73R2BTTD5111B25
RES 5.11K OHM 0.1% 1/4W 1206
LP0001/01-LI2000-0.25
LP0001/01-LI2000-0.25
STAR THERMAL PAD LED STAR BRD
YACT26JE35BD000000
YACT26JE35BD000000
STRAIGHT PLUG
TERM BLOCK PLUG 14POS 45DEG 5MM