YACT26MJ19AN000000
Description
STRAIGHT PLUG
Catalog
Circular Connectors - Housings
DataSheet
YACT26MJ19AN000000 PDF
Connector Type:-
Type:-
Shell Size, MIL:-
Contact Type:-
Contact Size:-
Shell Finish:-
Housing Color:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN RCPT HSG FMALE 8POS PNL MT
D38999/24MG41AB
D38999/24MG41AB
CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
MS3474L24-19PY-LC
MS3474L24-19PY-LC
CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT