PAG.M1.4SL.AC52GZ
DataSheet
PAG.M1.4SL.AC52GZ PDF
Orientation:G
Shell Material:Polyetherimide (PEI)
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:Gold
Color:Gray
Shielding:Unshielded
Current Rating (Amps):2A
Voltage Rating:-
Cable Opening:0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Operating Temperature:-50°C ~ 170°C