YACT26MB35SN000000
Description
STRAIGHT PLUG
Catalog
Circular Connectors
DataSheet
YACT26MB35SN000000 PDF
Mounting Feature:-
Termination:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MS27656T21F39P
MS27656T21F39P
CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
8LT317Z26PN
8LT317Z26PN
CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
SP00SP-24-61SZ(003)
SP00SP-24-61SZ(003)
CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
TRACER CABLE MTPE-M/F A 280FT OM
7211SD8ABE
7211SD8ABE
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V