DTS20W15-19SD3028
Description
DTS20W15-19SD-3028
DataSheet
DTS20W15-19SD3028 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Shell Size - Insert:-
Shell Size, MIL:-
Mounting Type:-
Mounting Feature:-
Termination:-
Fastening Type:-
Orientation:-
Shell Material:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Ingress Protection:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
YACT20JH35JN-61490
YACT20JH35JN-61490
SQUARE FLANGE RECETACLE
TVPS00RF-13-35PD
TVPS00RF-13-35PD
CONN RCPT MALE 22POS GOLD CRIMP
CIRG06-20-29SW-F80
CIRG06-20-29SW-F80
CONN PLUG FMALE 17P SILVER CRIMP
RN73R2BTTD9102B25
RN73R2BTTD9102B25
RES 91K OHM 0.1% 1/4W 1206
SIT8208AI-31-33E-20.000000X
SIT8208AI-31-33E-20.000000X
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV