D38999/21HF66XC
Manufacturer
TE Connectivity DEUTSCH Connectors
VIGOR # :
Description
D38999/21HF66XC
Catalog
Circular Connectors
DataSheet
D38999/21HF66XC PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Shell Size - Insert:-
Shell Size, MIL:-
Mounting Type:-
Mounting Feature:-
Termination:-
Fastening Type:-
Orientation:-
Shell Material:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Ingress Protection:-
Material Flammability Rating:-
Features:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
Quantity Unit Price Ext. Price
PHJ.0B.309.CLAD42
PHJ.0B.309.CLAD42
CONN RCPT MALE 9P GOLD SLDR CUP
YACT26MB05SN-61490
YACT26MB05SN-61490
STRAIGHT PLUG
KPSE00E22-21P
KPSE00E22-21P
CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
ERJ-XGNF1471Y
ERJ-XGNF1471Y
RES 1.47K OHM 1% 1/32W 01005
SiT3372AI-2B3-33NC51.200000Y
SiT3372AI-2B3-33NC51.200000Y
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
CN0966B14S07P9-040
CN0966B14S07P9-040
CONN PLUG HSNG MALE 7POS INLINE