D38999/25HG27ZN
Description
D38999/25HG27ZN
DataSheet
D38999/25HG27ZN PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PT06SE8-33PW
PT06SE8-33PW
PTSE 3C 3#20 SKT PLUG
8T608F35PN
8T608F35PN
8T 6C 6#22D PIN PLUG
CIR08R-28-16SW
CIR08R-28-16SW
CONN PLUG FMALE 20P SOLDER CUP
T541X686K025BH8510
T541X686K025BH8510
CAP TANT POLY 68UF 25V 2917
0LGR004.U
0LGR004.U
FUSE CARTRIDGE 4A 300VAC IN-LINE