CONN RCPT MALE 14P SILVER CRIMP
DTS24H23-21XB
CONN RCPT FMALE 26POS GOLD SLDR
RES 453K OHM 1/2W 1% AXIAL
JUMPER-H1507TR/A2015N/H1505TR10"
TERM BLOCK 2POS 45DEG 2.5MM PCB