YACT24MD35HB000000
Description
JAM NUT RECEPTACLE
Catalog
Circular Connectors
DataSheet
YACT24MD35HB000000 PDF
Mounting Feature:-
Termination:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FRCIR03RFP-18-19P-F80-T104
FRCIR03RFP-18-19P-F80-T104
CONN RCPT MALE 10P SILVER CRIMP
TVS06RF-15-19JD
TVS06RF-15-19JD
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
DTS21H25-24CD
DTS21H25-24CD
SRC1-4230-N
SRC1-4230-N
SSR RELAY SPST-NO 30A 24V-240V
CONN SKT DIMM 240POS PCB