ACT26JC35HC-6149 [V001]
Description
STRAIGHT PLUG
DataSheet
ACT26JC35HC-6149 [V001] PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CA3108R24-10P
CA3108R24-10P
CONN PLUG MALE 7P SILV SLDR CUP
YACT20MG41JN-61490
YACT20MG41JN-61490
SQUARE FLANGE RECETACLE
MS27472T16B26SC
MS27472T16B26SC
CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
AMPMEDB-11.0592
AMPMEDB-11.0592
MEMS OSC XO 11.0592MHZ CMOS SMD
SIT1602AI-22-33E-75.000000E
SIT1602AI-22-33E-75.000000E
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVCMOS
ACT26JC35HC-6149 [V001]
ACT26JC35HC-6149 [V001]
STRAIGHT PLUG
MS27466T15F18JC
MS27466T15F18JC
CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP