DTS24G25-19SE-3028
Description
DTS24G25-19SE-3028
DataSheet
DTS24G25-19SE-3028 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Shell Size - Insert:-
Shell Size, MIL:-
Mounting Type:-
Mounting Feature:-
Termination:-
Fastening Type:-
Orientation:-
Shell Material:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Ingress Protection:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CTVPS00RF-9-98P
CTVPS00RF-9-98P
CTV 3C 3#20 PIN RECP
CA3100E18-19SB02-05
CA3100E18-19SB02-05
CONN RCPT FMALE 10P SILVER CRIMP
CIR06G-10SL-4S
CIR06G-10SL-4S
CONN PLUG FMALE 2P SOLDER CUP
SXT32412FC48-25.000MT
SXT32412FC48-25.000MT
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
ERJ-S03J755V
ERJ-S03J755V
RES 7.5 M OHM 5% 1/10W 0603 SMD
TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM