DTS20H19-32CD
Description
DTS20H19-32CD
DataSheet
DTS20H19-32CD PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Quantity Unit Price Ext. Price
D38999/26FJ19JC
D38999/26FJ19JC
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
8D019F18AA
8D019F18AA
8D 18C 14#22D 4#8 PIN RECP
C1210C431M8HAC7800
C1210C431M8HAC7800
CAP CER 1210 430PF 10V ULTRA STA
RN214-2-02-2M2
RN214-2-02-2M2
CMC 2.2MH 2A 2LN TH