DTS20F15-15PC-6149
Description
SQUARE FLANGE RECEPTACLE
DataSheet
DTS20F15-15PC-6149 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Shell Size - Insert:-
Shell Size, MIL:-
Mounting Type:-
Mounting Feature:-
Termination:-
Fastening Type:-
Orientation:-
Shell Material:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Ingress Protection:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
S21MA7-P05MJG0-397S
S21MA7-P05MJG0-397S
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
CA3108E24-11PBF80
CA3108E24-11PBF80
CONN PLUG MALE 9POS SILVER CRIMP
CA3102E20-22SZBF80
CA3102E20-22SZBF80
CONN RCPT FMALE 6P SILVER CRIMP
FK26X5R1E155KN000
FK26X5R1E155KN000
CAP CER 1.5UF 25V X5R RADIAL
DTS20F15-15PC-6149
DTS20F15-15PC-6149
SQUARE FLANGE RECEPTACLE
PC00A-18-32P
PC00A-18-32P
CONN RCPT MALE 32P GOLD SLDR CUP
AX5MCF1-771.8127
AX5MCF1-771.8127
OSC XO 771.8127MHZ 1.8V CML