DTS20H15-18XN
Description
DTS20H15-18XN
DataSheet
DTS20H15-18XN PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Quantity Unit Price Ext. Price
CA3108E10SL-4PF80A206
CA3108E10SL-4PF80A206
CONN PLUG MALE 2POS SILVER CRIMP
DTS21H25-61CA
DTS21H25-61CA
MS3474L1415S
MS3474L1415S
CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
TV30C600JB-G
TV30C600JB-G
TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
MILLI-OHMMETER KIT
CR-02FE6---7K5
CR-02FE6---7K5
RES 7.5K OHM 1% 1/16W 0402