YACT24MG11HD-61490
Description
JAM NUT RECEPTACLE
Catalog
Circular Connectors
DataSheet
YACT24MG11HD-61490 PDF
Mounting Feature:-
Termination:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
D38999/20SF11SA
D38999/20SF11SA
CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
RLR07C2103FRRE6
RLR07C2103FRRE6
RES 210K OHM 1% 1/4W AXIAL
SSW-110-21-F-S
SSW-110-21-F-S
CONN RCPT 10POS 0.1 GOLD PCB