D38999/21HH99SB
Manufacturer
TE Connectivity DEUTSCH Connectors
VIGOR # :
Description
D38999/21HH99SB
Catalog
Circular Connectors
DataSheet
D38999/21HH99SB PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Shell Size - Insert:-
Shell Size, MIL:-
Mounting Type:-
Mounting Feature:-
Termination:-
Fastening Type:-
Orientation:-
Shell Material:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Ingress Protection:-
Material Flammability Rating:-
Features:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
Quantity Unit Price Ext. Price
8D515Z18AA
8D515Z18AA
8D 18C 18#20 PIN PLUG
PLA1G523J04
PLA1G523J04
CIRCULAR
KPT06J14-5P
KPT06J14-5P
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
SFM-106-02-S-D-A
SFM-106-02-S-D-A
CONN RCPT 12POS 0.05 GOLD SMD
D38999/21HH99SB
D38999/21HH99SB
D38999/21HH99SB
LR4-380SSF
LR4-380SSF
PTC RESET FUSE 15V 3.8A STRAP
VE-BTY-IV
VE-BTY-IV
DC DC CONVERTER 3.3V 99W