ACT24JE35SN-6149 [V001]
Description
JAM NUT RECEPTACLE
DataSheet
ACT24JE35SN-6149 [V001] PDF
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MS27499E14B18S
MS27499E14B18S
CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
SG3106E-24-58S
SG3106E-24-58S
CONN PLUG FMALE 13P SOLDER CUP
MS25183-18-8S
MS25183-18-8S
CONN PLUG W/SOCKETS
RN73R2BTTD9881C50
RN73R2BTTD9881C50
RES 9.88K OHM 0.25% 1/4W 1206
TNPW12102K40BEEN
TNPW12102K40BEEN
RES 2.4K OHM 0.1% 1/2W 1210
CMF201R8000JNEB
CMF201R8000JNEB
RES 1.8 OHM 1W 5% AXIAL