CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP
SQUARE FLANGE RECEPTACLE
CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
RES SMD 324K OHM 0.1% 0.15W 0705
FIXED IND 15UH 135MA 5.6 OHM SMD