CONN PLUG MALE 3P SILV SLDR CUP
CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
CONN FEMALE 9POS CONTACT INSERT
CAP CER 15PF 63V C0G/NP0 0603
RES 223 OHM 1% 1/10W 0805