CONN RCPT FMALE 55POS GOLD SLDR
DTS26W19-11SE-3028
CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP
CAP CER 0603 6.8NF 16V X7R 5%
MEMS OSC XO 29.5000MHZ CMOS SMD