YDTS26Z19-11PNV001
Description
STRAIGHT PLUG ASSY
DataSheet
YDTS26Z19-11PNV001 PDF
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN MALE 19POS CONTACT INSERT
S20L0C-P10MCC9-320S
S20L0C-P10MCC9-320S
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
983-6S12-03PN
983-6S12-03PN
CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
SiT3372AI-2E9-30NU156.250000T
SiT3372AI-2E9-30NU156.250000T
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
SiT3372AI-1B3-30NZ122.880000T
SiT3372AI-1B3-30NZ122.880000T
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL