DTS20G13-98PN
Description
DTS20G13-98PN
DataSheet
DTS20G13-98PN PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Quantity Unit Price Ext. Price
MS27508E14B5PD
MS27508E14B5PD
CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP
CA3106R24-22SBF80A34
CA3106R24-22SBF80A34
CONN PLUG FMALE 4P SILVER CRIMP
DDZ7V5BQ-7
DDZ7V5BQ-7
DIODE ZENER 7.5V 310MW SOD123
DTS20G13-98PN
DTS20G13-98PN
DTS20G13-98PN
MS27467T9B6PD
MS27467T9B6PD
CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
D38999/20WB35SE
D38999/20WB35SE
CONN RCPT FMALE 13POS GOLD CRIMP