D38999/25HG24XN
Description
D38999/25HG24XN
DataSheet
D38999/25HG24XN PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
KPSE6E1422S-DN
KPSE6E1422S-DN
CIRCULAR
CA08COM-E20-27S
CA08COM-E20-27S
CIRCULAR
ACT26JH53SD-6149 [V001]
ACT26JH53SD-6149 [V001]
STRAIGHT PLUG
SiT3373AC-1B9-33NE625.000000X
SiT3373AC-1B9-33NE625.000000X
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
SIT8008BI-82-33E-25.000000Y
SIT8008BI-82-33E-25.000000Y
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
MAL210425472E3
MAL210425472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW