8D025F46AD
Description
8D 46C MIXED PIN RECP
DataSheet
8D025F46AD PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Shell Size - Insert:-
Shell Size, MIL:-
Mounting Type:-
Mounting Feature:-
Termination:-
Fastening Type:-
Orientation:-
Shell Material:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Ingress Protection:-
Material Flammability Rating:-
Features:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DTS20F11-98PE3028
DTS20F11-98PE3028
75-68022-20S
75-68022-20S
CONN RCPT FMALE 9P SILVER CRIMP
27E130
27E130
RELAY SOCKET 22 POS THROUGH HOLE
NCP1117DT25T5
NCP1117DT25T5
IC REG LINEAR 2.5V 1A DPAK
LP2986IM-5.0/NOPB
LP2986IM-5.0/NOPB
IC REG LINEAR 5V 200MA 8SOIC