CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER
CONN RCPT MALE 9P SILV SLDR CUP
RES SMD 6.2K OHM 5% 1/4W 1206
RES 3.01K OHM 1/4W 1% AXIAL
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 7.5MM