D38999/23HG11SN
Description
D38999/23HG11SN
DataSheet
D38999/23HG11SN PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MS3122E18-11P
MS3122E18-11P
CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
YACT20MG11HA-61490
YACT20MG11HA-61490
SQUARE FLANGE RECETACLE
CA3106E20-22SB02
CA3106E20-22SB02
CONN PLUG FMALE 6P SILVER CRIMP
CMF606K1900FKR670
CMF606K1900FKR670
RES 6.19K OHM 1W 1% AXIAL
SIT8208AC-32-33S-20.000000T
SIT8208AC-32-33S-20.000000T
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
S33305T-32.000-X-CT
S33305T-32.000-X-CT
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD