MKJ1A7W7-10PD
Description
CIRCULAR
DataSheet
MKJ1A7W7-10PD PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Shell Size - Insert:-
Shell Size, MIL:-
Mounting Type:-
Mounting Feature:-
Termination:-
Fastening Type:-
Orientation:-
Shell Material:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Features:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MS27472T18B28SA
MS27472T18B28SA
CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
CABLE CONNECTOR, ANGLED, SHIELDE
FGA.2B.310.CLAD52Z
FGA.2B.310.CLAD52Z
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
RN73R1ETTP10R0F50
RN73R1ETTP10R0F50
RES 10 OHM 1% 1/16W 0402
6282-7SG-3DC
6282-7SG-3DC
CONN PLUG FMALE 7P GOLD SLDR CUP
RN732ATTD2130B50
RN732ATTD2130B50
RES 213 OHM 0.1% 1/10W 0805