DTS20G11-99SD-6149
Description
DTS20G11-99SD-6149
DataSheet
DTS20G11-99SD-6149 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
D38999/23HF45DC
D38999/23HF45DC
CA3102R14S-1PA71
CA3102R14S-1PA71
CONN RCPT MALE 3P SILV SLDR CUP
SJTP00RT-20-16PA
SJTP00RT-20-16PA
CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
T491C685M020AT2478
T491C685M020AT2478
CAP TANT 6.8UF 20% 20V 2312
SiT3373AI-2B3-33NY250.000000X
SiT3373AI-2B3-33NY250.000000X
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
DA4-110US
DA4-110US
AC/DC WALL MNT ADAPTER 11V 3.3W