DTS20W25-43SB3028
Description
DTS20W25-43SB-3028
DataSheet
DTS20W25-43SB3028 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Shell Size - Insert:-
Shell Size, MIL:-
Mounting Type:-
Mounting Feature:-
Termination:-
Fastening Type:-
Orientation:-
Shell Material:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Ingress Protection:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MS3106F32-7SY
MS3106F32-7SY
CONN PLUG FMALE 35P SOLDER CUP
SJTG06RT-20-35S
SJTG06RT-20-35S
CONN PLUG FMALE 79POS GOLD CRIMP
8D023W35BN
8D023W35BN
8D 100C 100#22D SKT RECP
SCAP,PBL-25/16.2
SCAP,PBL-25/16.2
CAP 25F 16.2V CHASSIS MNT
PMS12 BK080
PMS12 BK080
CABLE GLAND 3-6.5MM M12 POLY
RN732ATTD1741C25
RN732ATTD1741C25
RES 1.74K OHM 0.25% 1/10W 0805