YACT26JC08HA-61490
Description
STRAIGHT PLUG
Catalog
Circular Connectors
DataSheet
YACT26JC08HA-61490 PDF
Mounting Feature:-
Termination:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
D38999/24WE26JN
D38999/24WE26JN
CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
MS3108R22-19P
MS3108R22-19P
CONN PLUG MALE 14P SILV SLDR CUP
1206Y6300560KCR
1206Y6300560KCR
CAP CER 56PF 630V C0G/NP0 1206