JAM NUT RECEPTACLE
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP
RES 3.83 KOHM 0.1% 1/16W 0402
RES SMD 3.02K OHM 1% 1/2W 1210