CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
CONN PLUG MALE 3POS SILVER CRIMP
CAP CER 47UF 16V X7S SMD
SERIAL, 12-BIT DAC
CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER