ACT26JF32SC-6149 [V001]
Description
STRAIGHT PLUG
DataSheet
ACT26JF32SC-6149 [V001] PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CA3106E24A24PBA232F42
CA3106E24A24PBA232F42
CB 12C 12#12 PIN PLUG
YDTS24W13-04SCV001
YDTS24W13-04SCV001
JAM NUT RECP ASSY
D38999/25HD18CE
D38999/25HD18CE
RN65C1182DB14
RN65C1182DB14
RES 11.8K OHM 1/2W .5% AXIAL
SA26HE3/54
SA26HE3/54
TVS DIODE 26V 46.6V DO204AC
CTV06RW-25-61S
CTV06RW-25-61S
CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP