CONN RCPT FMALE 6P GOLD SLDR CUP
CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
EMITTER UV VIOLET 410NM 1A SMD
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVPECL