
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Adapter Type: | Plug to Plug |
| Conversion Type: | Between Series |
| Adapter Series: | 2.92mm to 3.5mm |
| Center Gender: | Male to Male |
| Convert From (Adapter End): | 2.92mm (OS-2.9) Plug, Male Pin |
| Convert To (Adapter End): | 3.5mm Plug, Male Pin |
| Impedance: | 50Ohm |
| Style: | Straight |
| Mounting Type: | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature: | - |
| Fastening Type: | Threaded, Threaded |
| Frequency - Max: | 26.5 GHz |
| Ingress Protection: | - |
| Center Contact Plating: | - |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TMA-9MS-5MS-00 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN ADAPT N JACK TO SMA JACK
CONN ADAPT JACK-JACK SMA 50 OHM
BNC JACK TO MCX PLUG ADAPTER 50
BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
CONN SOCKET 56POS 0.1 GOLD PCB
MW ADAPTER 2.92(M) TO 3.5(M)
DC DC CONVERTER 3.3V