T3P20MW2LX
Description
CONN PIN 20AWG GOLD WIRE WRAP
DataSheet
T3P20MW2LX PDF
Type:Machined
Pin or Socket:Pin
Contact Termination:Wire Wrap
Wire Gauge:20 AWG
Contact Material:Brass
Contact Finish:Gold
Contact Finish Thickness:118.1µin (3.00µm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN SOCKET 20-24AWG GOLD CRIMP
CONN SOCKET 18-22AWG GOLD CRIMP
CONN PIN 14-18AWG GOLD CRIMP
C1812C472M5HACAUTO
C1812C472M5HACAUTO
CAP CER 1812 4.7NF 50V ULTRA STA
D-602-55CS1024
D-602-55CS1024
CONN SOCKET GOLD SOLDER
T3P20MW2LX
T3P20MW2LX
CONN PIN 20AWG GOLD WIRE WRAP
IRG4RC10UTRLPBF
IRG4RC10UTRLPBF
IGBT 600V 8.5A 38W DPAK