T3P20MC3LY
Description
CONN PIN 20AWG GOLD CRIMP
DataSheet
T3P20MC3LY PDF
Type:Machined
Pin or Socket:Pin
Contact Termination:Crimp
Wire Gauge:20 AWG
Contact Material:Brass
Contact Finish:Gold
Contact Finish Thickness:15.0µin (0.38µm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
T3P20FC1LY
T3P20FC1LY
CONN SOCKET 20AWG GOLD CRIMP
AT62-20-0122
AT62-20-0122
CONN SCKT 18-22AWG NICKEL CRIMP
VN0101600022
VN0101600022
CONN PIN 16-20AWG GOLD CRIMP
T3P20MC3LY
T3P20MC3LY
CONN PIN 20AWG GOLD CRIMP
BCS000Y
BCS000Y
SENSOR LEVEL FLEX STRIP CAPAC
CM6560R-505
CM6560R-505
CMC 5MH 950MA 2LN SMD
HLMP-BL11-KN0DD
HLMP-BL11-KN0DD
LED AMBER CLEAR 5MM OVAL T/H