T3P20MC1LY
Description
CONN PIN 20AWG GOLD CRIMP
DataSheet
T3P20MC1LY PDF
Type:Machined
Pin or Socket:Pin
Contact Termination:Crimp
Wire Gauge:20 AWG
Contact Material:Brass
Contact Finish:Gold
Contact Finish Thickness:15.0µin (0.38µm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN PIN 12-16AWG TIN CRIMP
CONN PIN 16-18AWG TIN-LEAD CRIMP
SM24ML-1D70
SM24ML-1D70
CONN PIN 24-26AWG GOLD CRIMP
QCCP501Q180F1GV001T
QCCP501Q180F1GV001T
HIGH-Q MLC CAPACITOR, C-SERIES,
C1206X103J5GEC7210
C1206X103J5GEC7210
CAP CER 1206 10NF 50V C0G 5%