T3P16MC3LY
Description
CONN PIN 16AWG GOLD CRIMP
DataSheet
T3P16MC3LY PDF
Type:Machined
Pin or Socket:Pin
Contact Termination:Crimp
Wire Gauge:16 AWG
Contact Material:Brass
Contact Finish:Gold
Contact Finish Thickness:15.0µin (0.38µm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AT60-16-0644
AT60-16-0644
CONN PIN 18-20AWG GOLD CRIMP
SC24M1S18
SC24M1S18
CONN SOCKET 24-26AWG GOLD CRIMP
PM16P2024C30
PM16P2024C30
POWERMOD PIN AWG 24-20 AU.25 POS
AX7DBF3-148.5000C
AX7DBF3-148.5000C
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
T3P16MC3LY
T3P16MC3LY
CONN PIN 16AWG GOLD CRIMP
5699-2
ADAPT 6/32 SCRW TO BAN JACK RED
RSF48H100RF
RSF48H100RF
FLOATSWITCH HORIZ 1A NO/NC PP