T3P20MF1LY
Description
CONN PIN 20AWG GOLD SOLDER
DataSheet
T3P20MF1LY PDF
Type:Machined
Pin or Socket:Pin
Contact Termination:Solder
Wire Gauge:20 AWG
Contact Material:Brass
Contact Finish:Gold
Contact Finish Thickness:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN PIN 18-22AWG GOLD CRIMP
CONN PIN 14-18AWG TIN-LEAD CRIMP
RM16M23N
RM16M23N
CONN PIN 16-20AWG GOLD CRIMP
2211JA250471KCTSP
2211JA250471KCTSP
CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 2211
SDE COMMERCIAL TOOL AND DIE
T3P20MF1LY
T3P20MF1LY
CONN PIN 20AWG GOLD SOLDER
LP1206A0860ASTR\500
LP1206A0860ASTR\500
RF FILTER LOW PASS 860MHZ 1206