638-W26-621-012
Manufacturer
EDAC Inc.
VIGOR # :
Description
638W (WATERPROOF) SERIES VERTICA
Catalog
D-Sub Connectors
DataSheet
638-W26-621-012 PDF
Type Description
Series:638-W
Package:Tray
Part Status:Active
Connector Style:-
Connector Type:-
Number of Positions:-
Number of Rows:-
Mounting Type:-
Shell Size, Connector Layout:-
Contact Type:-
Flange Feature:-
Termination:-
Shell Material, Finish:-
Contact Finish:-
Contact Finish Thickness:-
Ingress Protection:-
Material Flammability Rating:-
Current Rating (Amps):-
Backset Spacing:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
L77HDE15SD1CO4RC309F
L77HDE15SD1CO4RC309F
CONN D-SUB HD RCPT 15P R/A SLDR
622-M15-260-BN2
622-M15-260-BN2
622M SERIES RIGHT ANGLE D-SUB PL
CDFR3W3113L412
CDFR3W3113L412
CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SLDR
SIT9120AI-1B2-33E155.520000Y
SIT9120AI-1B2-33E155.520000Y
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
MTMM-106-05-F-D-014
MTMM-106-05-F-D-014
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
TERM BLOCK 5POS 45DEG 5MM PCB
638-W26-621-012
638-W26-621-012