A97002-037
Description
MICRO-D 37POS BACKSHELL KIT R/A
DataSheet
A97002-037 PDF
Accessory Type:One Piece Backshell
Number of Positions:37
Cable Type:Flat
Cable Exit:90°
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN BACKSHELL 25POS 180DEG SHLD
972-025-01SR081
972-025-01SR081
CONN BACKSHELL 25POS 180DEG YLW
CONN BACKSHELL 50POS 180DEG SHLD
A97002-037
A97002-037