GDB44SF225F0
Manufacturer
VEAM
VIGOR # :
Description
DSUB 44 F GROM HD F0 SS
Catalog
D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
DataSheet
GDB44SF225F0 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Style:-
Connector Type:-
Number of Positions:-
Number of Rows:-
Shell Size, Connector Layout:-
Contact Type:-
Mounting Type:-
Flange Feature:-
Features:-
Shell Material, Finish:-
Shell Finish Thickness:-
Ingress Protection:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
10090930-P780ALF
10090930-P780ALF
CONN D-SUB HD HOUSING PLUG 78POS
2DC-79SF172F0
2DC-79SF172F0
CONN D-SUB HOUSING RCPT 79POS
CONN HOUSING
M32X1.5 CORD GRIP PA/TPE-V;
PG36 MULTI CABLE PA/TPE/BK
NPT1/2"MULTI CABLE PVDF/TPE/BK
GDB44SF225F0
GDB44SF225F0
DSUB 44 F GROM HD F0 SS