
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Han-Modular® |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Module |
| Gender: | Male |
| Number of Positions: | 2 |
| Size: | - |
| Termination Style: | Screw |
| Voltage Rating: | 1000V |
| Current Rating (Amps): | 100A |
| Contact Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 |
Current price of 09140022651 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
24P + PE MALE INSERT 10A 250V/UL
INSERT MALE 4+8POS+1GND SCREW
INSERT MALE 16POS+1GND SCREW
RES 1.5K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES CHAS MNT 8 OHM 1% 50W
MODULE MALE 2POS SCREW
CONN PLUG FMALE 4P SOLDER CUP