
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Han® EE |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Insert without Contacts |
| Gender: | Female |
| Number of Positions: | 18+Ground |
| Size: | 10B |
| Termination Style: | Crimp |
| Voltage Rating: | 600V |
| Current Rating (Amps): | 16A |
| Contact Type: | Han® |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 |
Current price of 09320183101 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INSERT FEMALE 6POS SOLDER
INSERT MALE 3POS SCREW
INSERT MALE 14POS SOLDER
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 1210
CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
INSERT FEMALE 18POS+1GND CRIMP
IC REG BUCK BST ADJ 1.5A 8SOIC