
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HEAVYCON® B10 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Connector Type: | Insert |
| Gender: | Male |
| Number of Positions: | 10 |
| Size: | B10 |
| Termination Style: | Screw |
| Voltage Rating: | 600V |
| Current Rating (Amps): | 15A |
| Contact Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 1771228 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MODULE FEMALE 2POS CRIMP
HAN HIGH TEMP 16E-S MALE
1A 3+PE MALE SHIELDED CRIMP INSE
RES SMD 47K OHM 0.1% 1/8W 1206
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
MOSFET N-CH 85V 130A I4PAC
INSERT MALE 10POS SCREW