
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HE |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Insert without Contacts |
| Gender: | Male |
| Number of Positions: | 48+Ground |
| Size: | H48B |
| Termination Style: | Crimp |
| Voltage Rating: | 500V |
| Current Rating (Amps): | 16A |
| Contact Type: | CEM, DEM |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 45 |
Current price of T2040484101-000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INSERT MALE 16POS+1GND PUSH IN
INSERT MALE 10POS PUSH IN
INSERT MALE 64P+1GND HEEE-064-M
CAP CER 82PF 630V C0G/NP0 1825
2.1MHZ, HIGH-VOLTAGE, 1A MINI-BU
SFERNICE THIN FILMS
INSERT MALE 48POS+GND CRIMP