
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Variocon® AMS |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Insert |
| Gender: | - |
| Number of Positions: | 4+Ground |
| Size: | - |
| Termination Style: | Screw |
| Voltage Rating: | 600V |
| Current Rating (Amps): | 55A |
| Contact Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 1607748 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INSERT FML 64POS+1GND HEEE-064-F
16B SEHV M INS CRP 6+2/16A 830V
MODULE M8 SCREW BOLT
RES 46.4K OHM 1% 1/4W 1206
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
HEATSINK 70X70X25MM XCUT
INSERT 4POS+1GND SCREW MODULE