
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Variocon® TFS |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Insert |
| Gender: | Female |
| Number of Positions: | 1+Ground |
| Size: | - |
| Termination Style: | Screw |
| Voltage Rating: | 400V |
| Current Rating (Amps): | 20A |
| Contact Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 1583513 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INSERT MALE 6POS+GND TERM BLOCK
INSERT MALE 46POS CRIMP
INSERT FEMALE 16POS CRIMP
CAP CER 430PF 25V C0G/NP0 0805
CONN RCPT MALE 9POS GOLD CRIMP
CONN RCPT 38POS 0.1 GOLD SMD
INSERT FEMALE 1POS+1GROUND SCREW